Loading...

Jedlé lepidlo na marcipán (25 g) -

Jedlé lepidlo vhodné na lepenie marcipánu.
Nie je na sklade

4,20 €
16.8 € / 100g
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Jedlé lepidlo určené predovšetkým na lepenie marcipánu. Natrite ho štetcom na miesto, ktoré chcete prilepiť — vďaka nemu bude každá dekorácia na torte pevne držať. Zloženie: voda; emulgátor E466; regulátor kyslosti E330; konzervant E202. Obsah balenia: 25 g.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 25 g

Zloženie produktu

voda; emulgátor E466, regulátor kyslosti E330, konzervačná látka E202

Technické parametre

Kategória: Jedlé lepidlo
EAN 8595628800283
Kód produktu LES300

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Bestseller
Gél na jedlý papier – kelímok 50 g - Vola colori

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g - Vola colori

Gél na jedlý papier, 50 g

2,40 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g - Vola colori

Gél na jedlý papier

3,50 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Jedlé lepidlo s aplikátorom Fractal, 22 g, 4608 dortis - Fractal

Jedlé lepidlo na prilepenie ozdôb na tortu.

3,40 €
15.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Potravinárske lepidlo 22 g - FunCakes

Potravinárske lepidlo bezpečne zafixuje jedlé i nejedlé dekorácie, napríklad jedlý papier. Balenie

2,80 €
12.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks